Urodziny!


Dokładnie dziś, 6 czerwca, swoje urodziny obchodzą kocięta z miotu B! Wszystkiego najlepszego Kociaki! Ja też dostałam cudowny prezent w postaci zdjęć naszych rocznych już B-kotków 🙂

Przypomnę tylko że Mamą B-kotków jest nasza Lucy Idol*PL, a Tatą jest Otomar Jarzębinowe Uroczysko z hodowli Boniluk*PL.

„Brego chowa się dobrze, uwielbia szaleć z wędką z piórkiem, wylegiwać się na parapecie a nade wszystko kocha spędzać czas w ogródku obserwując ptaki oraz inne zwierzaki poruszające się wokół jego królestwa. Oczywiście pod czujnym ludzkim okiem. Jest kotem bardzo towarzyskim, kocha ludzi i nie przeszkadza mu gdy w domu jest nawet 8 osób, dzielnie dotrzymuje towarzystwa podczas każdej imprezy :)”

b1 b2 b3 b4

„Tosia jest cudna ma czasami swoje humory, ale która DAMA ich nie ma hihi. Bardzo lubi się ze mną uczyć (na kolokwia) siada wtedy przy moich notatkach i obgryza kartki. Z Tolą z kolei się super „dogadują” codziennie po godz 23 jest czas na zabawe, biegają wtedy z kąta w kąt, aż się ich nie rozdzieli bo już czas spać 🙂 Wychodzimy czasami z Tosią na działkę, ale tylko pod moją baczną obserwacją także nie ma prawa jej się nic stać. „Córeczka mamusi” Cudnego MAM kota – DZIĘKUJĘ! :)”

bo1 bo2 bo3 bo4

Kochani, bardzo Wam dziękuję za zdjęcia!

To jest niesamowite zobaczyć, jak nasze maluchy wyrastają na tak cudne koty! A jeszcze zaledwie 10 miesięcy temu wyglądały tak:

SAMSUNG

SAMSUNG

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *