Powystawowa aktualizacja kociąt…


Wczoraj na wystawie nasza Aria otrzymała pierwszy certyfikat CACIB i nominację do Best in Show! Koteczka bardzo się podobała i pięknie prezentowała.

Na dziś dzień następuje aktualizacja statusu kociąt…

Wystawy nie służą tylko temu, by pokazać najlepsze z najlepszych… To pole do wymiany informacji, obejrzenia innych kotów, zmiany planów w określonym kierunku, poszukiwań najlepszych z najlepszych… W tym dotąd rezerwowane hodowlane kocięta zmieniają status na „na kolanka”, a niedocenione wcześniej maluchy zyskują status „for breed”.

Wszystkie nasze C-kotki mają już nowe domki. Rezerwować można wyłącznie kocięta z miotów D i E.

I tak, aktualizacja miotu D:

Najlepsza, potencjalnie hodowlana Delicja, zyskała zainteresowanie dwóch polskich hodowli (jedna WCF, druga FIFe), ale ponieważ hodowle zwlekają z decyzją, Delicję można rezerwować „na kolanka” – zwalniam koteczkę z rezerwacji:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dolce Vita, koteczka jest ‚druga” po Delicji, zyskała sobie nasze serce i idąc „łeb w łeb” z Delicją, ma jednak w sobie nieokreślone „to coś”, tak więc dziś zapadła decyzja – Dolce Vita zostaje z nami w hodowli:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

D’Artagnan – kocurek zwany Maciupkiem, (mały, ale waleczny!)  z wagą urodzeniową 69 gram, wywalczył sobie życie będąc synkiem trzech matek, jest synem Antosi, wychowanym przez swoją własną babcię, Tamusię, obecnie jest synkiem Lusi, starszej siostry Antosi, i wychowuje się razem z miotem E. Dla tego kocurka szukamy wyjątkowego domu, bo i sam kocurek jest wyjątkowy – w końcu ilu z nas może pochwalić się aż trzema matkami? 🙂 Kocurek ma idealny kolor „dark chocolate” – i jest długowłosy!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Daiquiri – koteczka jak imię, ulubienica nie tylko imć Hemingwaya, i nie o drinka tu chodzi 🙂 Słodka jak miód, inna od rodzeństwa, dziewczątko z lekkim duszkiem tickeda, wyrośnie na kobietę co ma swoje zdanie – słodziak z niespokojną duszą – kotka – artystka – szuka domku w opcji „na kolanka”

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Don Vito – liliowy kocurek, tak wiem, że max 3 dni wstępnej rezerwacji, a kocurek nie opuszcza statusu dużo dłużej. W przypadku tego konkretnego malucha oficjalnie łamię ustanowione przez samą siebie zasady – kocurek będzie w statusie „wstępnym” tak długo, ile potrzeba. Miałam przyjemność  rozmawiać na wystawie z p.Arkadiuszem, i podtrzymuję decyzję – chłopak będzie „wstępnie zarezerwowany” tak długo, aż sama nie zmienię decyzji – proszę więc na razie nie pytać o Don Vito 🙂

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dolly Doll – nasza laleczka o wyjątkowo ogromnych oczach, pięknych jak marzenie, za wyjątkiem słodkiej Coco Chanel, nie miałam jeszcze takiej kotki. Buzia aniołeczka, nosek jak kropeczka, kotka – cudo! Uwaga! Dolly jest koteczką długowłosą! O uroku Cioci Ari… Szuka domu „na kolanka”

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

I teraz E-kotki, czyli dzieci Lusi:

Emerald– czekoladowy kocurek o temperamencie leniuszka, kocha jedzonko i spanko, co się nad wyraz przekłada na jego wygląd – to jest wyjątkowo okrągły grubasek-leniuszek, o dość przyzwoitej posturze, bynajmniej nie ułomek – szuka domku „do kochania”.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Evita i Esmeralda – no cóż… w sumie nie wiadomo która jest lepsza. Obie panny idą łeb w łeb rozwoju, obie są krótkowłose, obie jak kuleczki, wagowo się różnią 5 gram, raz jedna cięższa raz druga (różnica łyżeczki od herbaty). Obie są świetne. Evita jednak znalazła już swój domek (serdeczne pozdrowienia dla p. Marcina, spotkanie na wystawie to była prawdziwa przyjemność!) więc hodowlanie potencjalna jest Esmeralda. Jednak szala się waży raz na rzecz Esmeraldy, raz na rzecz jej liliowej siostry Eulalii… Obie kotki są dobre, różnią się jedynie kolorem futra – Esmeralda jest niebieska, Eulalia liliowa. Zdecyduje… badanie grupy krwi. Tak więc albo jedna z nich będzie kotką hodowlaną, lub obie trafią „na kolanka”. W przypadku tych dwóch dziewcząt potrzebujemy nieco więcej czasu, na razie w opcji „rezerwacja hodowlana”. KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Emma – nasza piękna czarnulka – o idealnie okrągłej głowie, maleńkich uszkach, pięknym futerku, prawdopodobnie będzie kotką hodowlaną i zostanie z nami. Zdecyduje badanie grupy krwi i jakość futra w wieku 4-5 tygodni. Na razie rezerwacja hodowlana, możliwe później kotkę zwolnię w opcję „na kolanka”.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

El Perro – ten kocurek ma już swój dom. Jest przecudnym lilaczkiem o fajnym futerku, teraz jak otworzył oczka, zupełnie zmieniła mu się buzia! Jest puchaty i okrągły.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Tyle na dziś, a wkrótce postaram się zrobić nowe zdjęcia wszystkim naszym kociakom 🙂

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *