aktualizacja :)


Na stronie wprowadziliśmy kilka drobnych zmian.
W zakładce „Wystawy” prócz listy planowanych wystaw będziemy wpisywać także koty, które zamierzamy wystawić, wraz z planowaną dla nich klasą. Dzięki temu osoby które chciałyby zobaczyć nasze koty na żywo, będą wiedzieć gdzie, w jakim terminie można nas spotkać i które koty będzie można z bardzo bliska obejrzeć. Z góry cieszymy się na takie spotkania i serdecznie zapraszamy.
Najbliższa wystawa już w tą niedzielę w Poznaniu – będzie można na żywo zobaczyć, a może nawet pogłaskać, naszą debiutantkę – długowłosą, niebieską Arię.

Oczywiście plany wystawowe ulegają zmianom i modyfikacjom. Wszystkie informacje będziemy na bieżąco aktualizować.

Kolejną zmianą jest zakładka „Kocięta”.
W tym dziale będziemy prezentować jedynie te kocięta, które są w naszej hodowli. Można je rezerwować i pytać o nie. Kociątko zarezerwowane pozostanie na tej stronie dopóki nie opuści naszego domu. Od chwili zmiany domu opis kociaka nie zniknie, a zostanie przeniesiony na stronę danego miotu. Na bocznej listwie pozostanie pełna lista miotów, gdzie można obejrzeć wszystkie kocięta z danego miotu.

Z tego też powodu znika zakładka „Koty w nowych domach”. Ta strona była nieczytelna, a informacji zbyt dużo i trudno je podać w formie łatwej do aktualizowania. Wychowując kociątko i znając je od urodzenia, bardzo trudno tak po prostu nacisnąć klawisz „delete” i usunąć informacje o naszym maluchu. Dlatego każdy kotek od chwili narodzin będzie posiadał własną stronę, zawierającą nie tylko galerię zdjęć oraz informacje o kociątku, ale także informacje i zdjęcia z nowego domu, o ile tylko nowy domek będzie sobie tego życzył i wyrazi zgodę na publikowanie zdjęć i informacji o „Kocie w nowym domu”. Wszelkie informacje o danym kociaku będą dostępne z poziomu listy miotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *